Domki WiliCamp - Polańczyk
Wetlina to niewielka miejscowość położona nad potokiem Wetlina. Stanowi jedną z głównych bieszczadzkich baz turystycznych. W Wetlinie rozpoczyna się wiele szlaków turystycznych, miedzy innymi na Jawornik, Riaba Skała, Przełęcz M. Orłowicz, skąd można iść dalej na Suche Rzeki, Semerek, Jaworzec, Połonina Wetlińska. Hotel Wetlina to najlepsza oferta noclegów w polskich górach i rezerwacje online. Pokoje, apartamenty, domki, chaty, pobyty z wyżywieniem, all inclusive. Sprawdź i zaplanuj udany urlop
Domki WiliCamp
Polańczyk
Liczba pokoi
5
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
Polańczyk
Liczba pokoi
5
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
Obiekt Domki WiliCamp jest usytuowany w miejscowości Bereźnica Wyżna, 25 km od Arłamowa. Na miejscu do dyspozycji Gości jest ogród, sprzęt do grillowania i plac zabaw dla dzieci. WiFi dostępne jest bezpłatnie.
W naszej ofercie m.in.: taras, plac zabaw dla dzieci, WiFi, parking na miejscu, bezpłatne WiFi, zwierzęta domowe są akceptowane, bezpłatny parking, piesze wycieczki, ogród, prywatny parking, sprzęt do grillowania, parking, jazda konna, pokoje rodzinne, dostęp do Internetu.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 14:00 a kończy o godzinie 10:00.
W odpowiedzi na koronawirusa (COVID-19) ten obiekt zapewnia obecnie dodatkowe środki bezpieczeństwa i środki sanitarne. Zgodnie z rządowymi wytycznymi dotyczącymi minimalizacji ryzyka transmisji koronawirusa (COVID-19) w okresie obowiązywania tych wytycznych ten obiekt może prosić gości o przedstawienie dodatkowych dokumentów potwierdzających tożsamość, trasę podróży oraz inne istotne informacje. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Apartament typu Suite 6 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 1 łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 36 mkw).

